660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

Modelowanie i ujędrnianie sylwetki Maximus TriLipo


Maximus TriLipo to medyczne urządzenie wyposażone w dwie opatentowane technologie, trójpolarną falę radiową i dynamiczną aktywację mięśni.

EFEKTY CIAŁO Zabieg ma na celu ujędrnianie, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, a także redukcję cellulitu.  

WARTO WIEDZIEĆ Zabieg jest bezbolesny, ale może być delikatnie odczuwalny.

  • CENA - OD 200 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU - DO 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW - OD 4 DO 6
  • ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI - OKOŁO TYG.
  • OBSZAR CAŁE - CIAŁO

Maximus to urządzenie wyposażone w dwie opatentowane technologie TriLipo RF oraz TriLipO DMA. To jedyny system na rynku przeznaczony do zabiegów estetycznych, który działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. Posiada 3 głowice, dzięki temu zapewnia pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Efekty to ujędrnienie skóry i mięśni, poprawa krążenia krwi i dotlenienie skóry. Zaobserwować możemy również redukcję cellulitu, wymodelowanie sylwetki oraz napięcie skóry. Efekty po serii zabiegów utrzymują się nawet do roku.

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Kilka dni przed i po zabiegu należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Usprawni to metabolizm tłuszczu. Po zabiegu zalecamy stosowanie preparatów z witaminą C i oczywiście zawsze, ochrony przeciwsłonecznej (SPF >30). W przypadku wystąpienia nadmiernego obrzęku lub zaczerwienienia należy chłodzić dany obszar przez co najmniej 15 minut, do momentu ustąpienia uczucia ciepła. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu, należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz solarium.

 JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Wiotka i luźna skóra np. po ciąży lub po utracie wagi
  • Ujędrnianie ciała
  • Wyszczuplenie
  • Konturowanie ciała

 JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg rozpoczynamy od masażu głowicą emitującą fale radiowe zgodnie z dokładnie opracowanymi schematami. Podgrzanie powoduje przebudowę włókien kolagenowych oraz stymulacje fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Fala radiowa podgrzewa także podskórną warstwę tkanki tłuszczowej. Następuje uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek do przestrzeni międzykomórkowej. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Kolejnym etapem jest wykorzystanie technologii TriLipo DMA, która powoduje skurcze mięśni wewnątrz warstwy tłuszczowej. Wykonujemy wówczas drenaż tłuszczu.

  Cennik Modelowanie i ujędrnianie sylwetki Maximus TriLipo

PLECY (OKOLICE BIUSTONOSZA) 300 zł

POŚLADKI 300 zł

OKOLICE KOLAN 200 zł

UDA PRZÓD/ UDA TYŁ 300 zł

UDA CAŁE 450 zł

ŁYDKI 300 zł

CAŁE NOGI 800 zł

DŁONIE 200 zł

BRZUCH 300 zł

PAKIET CIAŁO 5+1 GRATIS, PRZY PŁATNOŚCI Z GÓRY ZA 5 ZABIEGÓW

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij