660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY


MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY

EFEKTY Zabieg daje efekt delikatnego liftingu. Spłyca drobne zmarszczki oraz wyrównuje koloryt i strukturę skóry. Redukuje blizny potrądzikowe, rozstępy i rozszerzone pory.

WARTO WIEDZIEĆ Urządzenie dzięki szybkim mikronakłuciom pozwala wprowadzić substancje czynne w głąb skóry.

  • CENA - OD 350 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU - DO 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW - OD 2-6
  • ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI - OKOŁO 4-6 TYG. 
  • OBSZAR - CAŁE CIAŁO

Urządzenie dzięki systemowi pulsacyjnych igieł ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka oraz skóry właściwej. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy oraz produkcji kolagenu i elastyny. Urządzenie pozwala wybrać głębokość nakłucia w zakresie od 0,2 mm do 3 mm. Technologia wyposażony jest w wymienne igły, które gwarantują sterylność zabiegu. Wykorzystuje technologię, która umożliwia wykonanie 1920 nakłuć na sekundę.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Zabieg daje efekt delikatnego liftingu. Spłyca drobne zmarszczki oraz wyrównuje koloryt i strukturę skóry. Redukuje blizny potrądzikowe, rozstępy i rozszerzone pory. Efektów spodziewać się można już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wyraźniej elastyczna i napięta.

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Po zabiegu musimy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną (SPF >30). Należy stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry (przez co najmniej 3-4 dni po zabiegu) oraz unikać nadmiernego pocierania i drapania łuszczącego się naskórka. Zabronione jest także korzystanie po zabiegu z solarium (do 30 dni), sauny, basenu, siłowni oraz masażu (do 7 dni). Nie należy stosować przez kilka dni po zabiegu preparatów zawierających alkohol, kwasy AHA i BHA. Zabronione jest korzystanie po zabiegu z depilacji i epilacji laserowej (do 30 dni). W 3-4 dobie po zabiegu może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA SKÓRA PO ZABIEGU?  

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie równomiernie zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta. Kosmetolog zastosuje krem łagodzący w celu zmniejszenia rumienia i delikatnego obrzęku.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

  • Drobne zmarszczki
  • Rozstępy
  • Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe
  • Zwiotczała skóra
  • Odmładzanie dłoni

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Na odpowiednio przygotowaną skórę, aplikujemy indywidualnie dobrany preparat. Następnie przystępujemy do nakłuć, które pobudzają skórę do naturalnych procesów regeneracyjnych. Po wykonanym zabiegu skóra zostaje odpowiednio zdezynfekowana i zabezpieczona.

  Cennik MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY

ZABIEG WYKONYWANY JEST URZĄDZENIEM DERMAPEN 4 0 zł

TWARZ 670 zł

TWARZ+ SZYJA 830 zł

TWARZ+ SZYJA+ DEKOLT 1 000 zł

ROZSTĘPY/ BLIZNY od 400 zł

OKOLICE OCZU 500 zł

DERMAPEN 4 + XANTHOHUMOL RECOVERY TREATMENT (KOSZT ZABIEGU WZRASTA O 300ZŁ ZA OKOLICĘ ZABIEGOWĄ)

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij