660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

KOSMETYKI MEDIK8


Medik8  to profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji skóry. 

EFEKTY Produkty Medik8 przeznaczone są do pielęgnacji cery trądzikowej, starzejącej się, naczyniowej, skłonnej do przebarwień oraz przesuszonej. 

MISJA MARKI Sekretem zdrowej i pięknej skóry jest stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w dzień oraz witaminy A w nocy. Ta prosta strategia jest udowodniona klinicznie i zapewnia rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć. 

Dobrze sformułowana, stabilizowana witamina C zapewnia wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, a także stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko czynnikom zewnętrznym, które przyśpieszają starzenie się Twojej skóry.

Witamina A uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Znana jest ona ze swojego doskonałego wpływu na skórę, w tym przyspieszenie odnowy komórkowej i zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie produkcji kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Znajduje swoje zasrosowanie w terapii przebarwień i niedoskonałości skóry.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZAJRZYJ NA: https://medik8.pl/

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij