660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

FALA RADIOWA- MODELOWANIE SYLWETKI


FALA RADIOWA- MODELOWANIE SYLWETKI

EFEKTY CIAŁO Urządzenie intensywnie podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową oraz stymuluje pracę mięśni. Wspomaga krążenie i dotlenia komórki. Technologia pozwala na wymodelowanie sylwetki.

WARTO WIEDZIEĆ Zabiegowi towarzyszy uczucie przyjemnego ciepła i delikatnych drgań.

Urządzenie jest wyposażone w trójpolarną falę radiową i dynamiczną aktywację mięśni.

  • CENA - OD 200 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU - DO 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW - OD 4 DO 6
  • ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI - OKOŁO TYG.
  • OBSZAR CAŁE - CIAŁO

Technologia działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. Posiada 3 głowice, dzięki temu zapewnia pełną gamę zabiegów zarówno na ciało, jak i na twarz.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Efekty to ujędrnienie skóry i mięśni. Technologia poprawa krążenie krwi i dotlenienia skórę. Redukuje cellulit, modeluje sylwetkę oraz napina skórę. 

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Kilka dni przed i po zabiegu należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Usprawni to metabolizm tłuszczu. Po zabiegu zalecamy stosowanie preparatów z witaminą C i oczywiście zawsze, ochrony przeciwsłonecznej (SPF >30). W przypadku wystąpienia nadmiernego obrzęku lub zaczerwienienia należy chłodzić dany obszar przez co najmniej 15 minut, do momentu ustąpienia uczucia ciepła. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu, należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz solarium.

 JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Wiotka i luźna skóra np. po ciąży lub po utracie wagi
  • Ujędrnianie ciała
  • Wyszczuplenie
  • Konturowanie ciała

 JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg rozpoczynamy od masażu głowicą emitującą fale radiowe zgodnie z dokładnie opracowanymi schematami. Podgrzanie powoduje przebudowę włókien kolagenowych oraz stymulacje fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Fala radiowa podgrzewa także podskórną warstwę tkanki tłuszczowej. Następuje uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek do przestrzeni międzykomórkowej. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Kolejnym etapem jest wykorzystanie technologii, która powoduje skurcze mięśni wewnątrz warstwy tłuszczowej. Wykonujemy wówczas drenaż tłuszczu.

  Cennik FALA RADIOWA- MODELOWANIE SYLWETKI

ZABIEG WYKONYWANY JEST URZĄDZENIEM MAXIMUS TRILIPO FIRMY POLLOGEN 0 zł

PLECY (OKOLICE BIUSTONOSZA) 300 zł

POŚLADKI 300 zł

OKOLICE KOLAN 200 zł

UDA PRZÓD/ UDA TYŁ 350 zł

UDA CAŁE 450 zł

ŁYDKI 300 zł

CAŁE NOGI 800 zł

DŁONIE 200 zł

BRZUCH 300 zł

PAKIET CIAŁO 5+1 GRATIS, PRZY PŁATNOŚCI Z GÓRY ZA 5 ZABIEGÓW

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij