660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

HYDROPEELING AQUAPURE


AQUAPURE Zabieg polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

EFEKTY Oczyszczona i wyraźnie odmłodzona skóra.

WARTO WIEDZIEĆ Zabieg może być wykonywany u posiadaczy każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej, cienkiej i delikatnej.

  • CENA OD - 360 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU - OD 30 DO 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW - UZALEŻNIONA OD STANU SKÓRY
  • ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI - NAWET RAZ W TYG.
  • OBSZAR - CAŁE CIAŁO

AQUAPURE  to hydropeeling, który oczyszcza i odmładza skórę. Zabieg polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji czynnych, indywidualnie dobranych do potrzeb Twojej skóry.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Zabieg składa się z kilku etapów o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę aplikowane są indywidualnie dobrane substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę oraz zmniejsza zmarszczki.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

  • Skóra zanieczyszczona, łojotokowa z rozszerzonymi porami
  • Skóra dojrzała, niedotleniona, z brakiem napięcia i elastyczności
  • Powierzchniowa pigmentacja
  • Hiperkeratoza (nadmierne rogowacenie naskórka)
  • Przygotowanie do bardziej radykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

 JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Aquapure składa się z kilku etapów.

Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki przeciwzapalne i nawilżające.

Drugim etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę. Następnie aplikujemy wybrane serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

Trzeci etap obejmuje lifting mikroprądami, nazywany też mikroliftingiem twarzy. Dochodzi wówczas do ujędrnienia skóry policzków i powiek, redukcji obrzęków oraz cieni pod oczami. Ten etap pobudza krążenie krwi oraz zwiększa regenerację elastyny i kolagenu.

Ostatni etap to chłodzenie lub grzanie. W zależności od efektu, który chcemy osiągnąć. Chłodzenie zmniejsza drobne zmarszczki i łagodzi podrażnienia, natomiast rozgrzewanie, przyspiesza regenerację.

 JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Po zabiegu możemy bez obaw wrócić do pełnej aktywności. Zawsze jednak zalecamy ochronę przeciwsłoneczną.

  Cennik HYDROPEELING AQUAPURE

TWARZ 360 zł

TWARZ+ SZYJA 420 zł

TWARZ+ SZYJA+ DEKOLT 460 zł

OCZYSZCZANIE, ODŻYWIANIE, LIFTING MIKROPRĄDAMI, REGENERACJA/ŁAGODZENIE

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij