660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Blog

JUŻ WKRÓTCE!


LASER ALMA HARMONY BABY REJUVE (Dye-Vl oraz NIR) to nowoczesne urządzenie izraelskiej firmy Alma Lasers. Światowego lidera urządzeń medycznych.

EFEKTY Laserowe zamykanie zmian naczyniowych (rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, trądzik różowaty) i pigmentacyjnych (przebarwienia pozapalne, starcze). Terapia pozwala także poprawić jędrność i napięcie skóry (profilaktyka anti-aging, fotostarzenie).

WARTO WIEDZEĆ Zabieg może być wykonywany u posiadaczy każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej, cienkiej i delikatnej.

 

Głowica DyeVL wykorzystuje wąskopasmowe, pulsacyjne światło o ściśle limitowanym zakresie (450-600 nm). Jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych w terapii rumienia. Skutecznie niweluje popękane naczynka oraz wspiera terapię trądziku różowatego. Doskonale uzupełnia także metody redukcji przebarwień.

JAK PRZEBIEGA PROCES TERAPEUTYCZNY?
Terapię warto wykonać w serii. Szacowana ilość zabiegów określana jest po konsultacji kosmetologicznej. Średnio jest to od 3-6 zabiegów co  3-4 tyg.

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?
Przez około 2-3 dni po zabiegu na skórze może utrzymywać się zaczerwienienie oraz delikatny obrzęk. Efekty pozabiegowe widoczne są już po 2-3 tygodniach.

Zalecenia pozabiegowe:

  • stosowanie chłodnych kompresów,

  • pielęgnacja skóry wyznaczonymi preparatami łagodzącymi,

  • stosowania produktów ochrony przeciwsłonecznej oraz unikanie opalania przez 4 tygodnie przed i po zabiegu.

  • zakaz stosowania czynników drażniących skórę: peelingów, kosmetyków z kwasami czy retinolem,

  • unikamy wszelkich czynników mogących prowadzić do gwałtownego rozszerzenia naczyń krwionośnych: zmiany temperatury, spożywanie  gorących i ostrych przypraw, alkoholu, kawy, korzystanie z sauny, basenu, intensywnego wysiłku fizycznego itp.


 

EFEKTY TERAPEUTYCZNE LASER ALMA HARMONY Baby Rejuve Dye-Vl - PRZED I PO

ŹRÓDŁO: https://itpestetyka.pl/harmony-rejuve-laser/

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij