660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

Terapie profesjonalne- AQUAPURE


AQUAPURE Zabieg polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym, dobranych do problemu skóry.

EFEKTY Oczyszczona i wyraźnie odmłodzona skóra.

WARTO WIEDZIEĆ Zabieg może być wykonywany u posiadaczy każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej, cienkiej i delikatnej.

  • CENA OD - 360 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU - OD 30 DO 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW - UZALEŻNIONA OD STANU SKÓRY
  • ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI - NAWET RAZ W TYG.
  • OBSZAR - CAŁE CIAŁO

AQUAPURE  to hydropeeling, który oczyszcza i odmładza skórę. Zabieg polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji czynnych, indywidualnie dobranych do potrzeb Twojej skóry.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Zabieg składa się z kilku etapów o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę aplikowane są indywidualnie dobrane substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę oraz zmniejsza zmarszczki.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

  • Skóra zanieczyszczona, łojotokowa z rozszerzonymi porami
  • Skóra dojrzała, niedotleniona, z brakiem napięcia i elastyczności
  • Powierzchniowa pigmentacja
  • Hiperkeratoza (nadmierne rogowacenie naskórka)
  • Przygotowanie do bardziej radykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

 JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Aquapure składa się z kilku etapów.

Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki przeciwzapalne i nawilżające.

Drugim etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę. Następnie aplikujemy wybrane serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

Trzeci etap obejmuje lifting mikroprądami, nazywany też mikroliftingiem twarzy. Dochodzi wówczas do ujędrnienia skóry policzków i powiek, redukcji obrzęków oraz cieni pod oczami. Ten etap pobudza krążenie krwi oraz zwiększa regenerację elastyny i kolagenu.

Ostatni etap to chłodzenie lub grzanie. W zależności od efektu, który chcemy osiągnąć. Chłodzenie zmniejsza drobne zmarszczki i łagodzi podrażnienia, natomiast rozgrzewanie, przyspiesza regenerację.

 JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Po zabiegu możemy bez obaw wrócić do pełnej aktywności. Zawsze jednak zalecamy ochronę przeciwsłoneczną.

  Cennik Terapie profesjonalne- AQUAPURE

TWARZ 360 zł

TWARZ+ SZYJA 420 zł

TWARZ+ SZYJA+ DEKOLT 460 zł

OCZYSZCZANIE, ODŻYWIANIE, LIFTING MIKROPRĄDAMI, REGENERACJA/ŁAGODZENIE

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij