660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

Pielęgnacja oprawy oka


Pielęgnacja oprawy oka- architektura, farbka, laminacja oraz depilacja brwi.

Zabieg bazuje na produktach marki Thuy. Firma została założona w Barcelonie w 1988 roku. Od wielu lat zajmuje się rozwojem i produkcją produktów dla przemysłu kosmetycznego. Kosmetyki tej marki przechodzą stałe testy dermatologiczne, okulistyczne i są certyfikowane.

EFEKTY Gęstsze, idealnie zarysowane oraz błyszczące brwi.

WARTO WIEDZIEĆ Architektura brwi może być wykonywana bezpośrednio z liftingiem i laminacją brwi, gdy chcesz ujarzmić niesforne włoski.

  • CENA OD- 80 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU- OD 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW- UZALEŻNIONA OD STANU SKÓRY I WŁOSÓW
  • OBSZAR- BRWI


JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

LAMINOWANIE BRWI to innowacyjny zabieg, która pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem procedury jest intensywna regeneracja i odżywienie brwi.
ARCHITEKTURA I FARBOWANIE BRWI THUYA to nie tylko idealnie dobrany rysunek i kolor włosów, to także profesjonalna pielęgnacja brwi- peeling, szampon, odżywcza farbka i olejek arganowy, to istny rytuał dla Twoich włosków.

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?
Po zabiegu, przez co najmniej dobę należy unikać korzystania z sauny, basenu, solarium oraz siłowni. Nie należy także nadmiernie pocierać oczu. Unikać mycia i malowania okolicy brwi oraz stosowania tłustych kremów i olejków. Po zabiegu warto stosować kosmetyki regenerujące i stymulujące brwi do wzrostu.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?
Odżywione brwi
Grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące brwi
Idealny kształt i kolor brwi
Idealne krycie siwych włosków
 

ZABIEG WYKONUJE MGR KOSMETOLOG LIWIA TOPOROWSKA

 

  Cennik Pielęgnacja oprawy oka

ARCHITEKTURA BRWI, FARBKA 80 zł

ARCHITEKTURA BRWI, FARBKA, LAMINACJA ORAZ DEPILACJA WOSKIEM 120 zł

ZABIEG WYKONUJE MGR KOSMETOLOG LIWIA TOPOROWSKA

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij