660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

Kosmetologia anti-aging/ hi-tech DERMAPEN 4


Dermapen dzięki szybkim mikronakłuciom pozwala wprowadzić substancje czynne w głąb skóry, pobudzając ją tym samym do produkcji nowych włókien kolagenowych.

EFEKTY Zabieg daje efekt delikatnego liftingu. Spłyca drobne zmarszczki oraz wyrównuje koloryt i strukturę skóry. Redukuje blizny potrądzikowe, rozstępy i rozszerzone pory.

WARTO WIEDZIEĆ Dermapen można stosować nawet u osób z cienką i delikatną skórą. 

  • CENA - OD 350 ZŁ
  • CZAS ZABIEGU - DO 60 MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW - OD 2-6
  • ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI - OKOŁO 4-6 TYG. 
  • OBSZAR - CAŁE CIAŁO

DERMAPEN dzięki systemowi pulsacyjnych igieł ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka oraz skóry właściwej. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy oraz produkcji kolagenu i elastyny. Urządzenie pozwala wybrać głębokość nakłucia w zakresie od 0,2 mm do 3 mm. DERMAPEN wyposażony jest w wymienne igły, które gwarantują sterylność zabiegu. Wykorzystuje technologię AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling), która umożliwia wykonanie 1300 nakłuć na sekundę.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Zabieg daje efekt delikatnego liftingu. Spłyca drobne zmarszczki oraz wyrównuje koloryt i strukturę skóry. Redukuje blizny potrądzikowe, rozstępy i rozszerzone pory. Efektów działania DERMAPENA spodziewać się można już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wyraźniej elastyczna i napięta.

JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Po zabiegu musimy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną (SPF >30). Należy stosować zalecone przez kosmetologa preparaty do pielęgnacji skóry (przez co najmniej 3-4 dni po zabiegu) oraz unikać nadmiernego pocierania i drapania łuszczącego się naskórka. Zabronione jest także korzystanie po zabiegu z solarium (do 30 dni), sauny, basenu, siłowni oraz masażu (do 7 dni). Nie należy stosować przez kilka dni po zabiegu preparatów zawierających alkohol, kwasy AHA i BHA. Zabronione jest korzystanie po zabiegu z depilacji i epilacji laserowej (do 30 dni). W 3-4 dobie po zabiegu może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA SKÓRA PO ZABIEGU?  

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie równomiernie zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta. Kosmetolog zastosuje krem łagodzący w celu zmniejszenia rumienia i delikatnego obrzęku.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

  • Drobne zmarszczki
  • Rozstępy
  • Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe
  • Zwiotczała skóra
  • Odmładzanie dłoni

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Na odpowiednio przygotowaną skórę, aplikujemy indywidualnie dobrany preparat. Następnie przystępujemy do nakłuć, które pobudzają skórę do naturalnych procesów regeneracyjnych. Po wykonanym zabiegu, skóra klienta zostaje odpowiednio zdezynfekowana i zabezpieczona.

  Cennik Kosmetologia anti-aging/ hi-tech DERMAPEN 4

TWARZ 600 zł

TWARZ+ SZYJA 750 zł

TWARZ+ SZYJA+ DEKOLT 900 zł

ROZSTĘPY/ BLIZNY od 350 zł

OKOLICE OCZU 450 zł

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij