660 482 231

nataliagalaskosmetolog

Oferta

Depilacja laserowa MOTUS AX


Motus Ax to najnowszej generacji laser aleksandrytowy wyprodukowany przez światowego lidera urządzeń medycznych.

EFEKTY Urządzenie to, stworzone zostało do niemal całkowicie BEZBOLESNEJ i wyjątkowo skutecznej depilacji laserowej. Efekty zabiegu z całą pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, nawet tych, którzy są posiadaczami jasnych i cienkich włosów.

WARTO WIEDZIEĆ Laser ten wyróżnia się niezwykle wysoką skutecznością, także w tych przypadkach, gdzie inne lasery nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

  • CENA - OD 120ZŁ
  • CZAS ZABIEGU: OD 15MIN
  • LICZBA ZABIEGÓW OD 6-8
  • ODSĘPY MIĘDZY ZABIEGAMI 4-10 TYG.
  • OBSZAR - CAŁE CIAŁO

MOTUS AX to laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, który charakteryzuje się wysoką absorpcją w melaninie, co jest bardzo istotne w zabiegach depilacji laserowej. Posiada nowoczesną technologię Moveo, która opiera się na prostych i szybkich ruchach wykonywanych na obszarach zabiegowych przy użyciu szafirowej końcówki o rozmiarze 20 mm. Praca w tym trybie powoduje stopniowe nagrzewanie, co prowadzi do zniszczenia włosów w sposób bezbolesny i w pełni bezpieczny dla klienta. MOTUS AX posiada również wbudowany zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Aby uzyskać trwałe efekty, należy wykonać od 4 do 8 zabiegów, w odstępach 4-10 tygodni, w zależności od wybranej partii zabiegowej. MOTUS AX łączy w sobie skuteczną absorpcję energii przez melaninę (o 25% większej niż laser diodowy), wysoką moc szczytową i możliwość wyboru krótkich długości impulsu. W przeciwieństwie do innych laserów, skutecznie usuwa nawet jasne i delikatne włosy.

.JAK NALEŻY PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach. Po zabiegu przez co najmiej jeden miesiąc należy używać filtrów ochrony przeciwsłonecznej (SPF >30). Do 4-5 dni unikać gorących kąpieli, sauny, solarium, basenów oraz masaży. Po depilacji laserowej zaleca się stosowanie kremów i balsamów łagodzących podrażnienia. Do dwóch tygodni po zabiegu nie wolno stosować peelingów.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

W trakcie przygotowań do zabiegu bardzo ważne jest, aby sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej (między innymi: stosowanie terapii retinoidami, przyjmowanie substancji fotouczulających, choroby tkanki łącznej, choroby zakaźne, epilepsja, fotodermatozy, choroby nowotworowe). Przez co najmniej cztery tygodnie przed zabiegiem unikamy opalania oraz stosowania samoopalaczy. Dzień przed lub w dniu zabiegu depilacji laserowej, golimy włosy maszynką. Dbamy również o to, aby skóra była wolna od kremów oraz antyperspirantów.

  Cennik Depilacja laserowa MOTUS AX

WĄSIK 120 zł

BRODA 150 zł

POLICZKI 220 zł

CAŁA TWARZ 300 zł

OKOLICA BRODAWEK SUTKOWYCH 120 zł

LINIA BRZUCHA 140 zł

DŁONIE 140 zł

PACHY 200 zł

SZYJA LUB KARK 200 zł

PRZEDRAMIONA 220 zł

RAMIONA 230 zł

CAŁE RĘCE 380 zł

PLECY GÓRNA CZĘŚĆ I KARK 260 zł

BRZUCH 270 zł

KLATKA PIERSIOWA 270 zł

TUŁÓW PRZÓD 360 zł

PLECY CAŁE 400 zł

STOPY 130 zł

SZPARA POŚLADKOWA 140 zł

POŚLADKI 220 zł

BIKINI 210 zł

(PACHWINY+WZGÓREK ŁONOWY)

BIKINI GŁĘBOKIE 260 zł

(PACHWINY+WZGÓREK ŁONOWY+ WARGI SROMOWE+SZPARA POŚLADKOWA)

ŁYDKI + KOLANA 290 zł

UDA 360 zł

NOGI CAŁE 570 zł

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij